Kredyty

Kredyty Hipoteczne ... Od tego się zaczęło, następnie gotówkowe i firmowe -  wiemy o nich wszystko :)

Rozpoczynając ponad 10 lat temu współpracę z NOTUS FINANSE S.A. (wcześniej Notus Doradcy Finansowi S.A)., zdecydowaliśmy się na podjęcie zobowiązania, niezależnego doradztwa finansowego, skierowanego przede wszystkim na dobro klienta. Dlatego nie oferujemy "chwilówek", pożyczek gotówkowych tzw. expresowych lub innych produktów, para banków czy też firm związanych z finansami. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi bankami i ubezpieczycielami, posiadającymi odpowiednie gwarancje i to spośród nich przedstawiamy najtańsze opcje kredytowe, informując klienta o wszelkich kosztach. Nie narzucamy oferty konkretnego banku, decyzję zawsze podejmuje klient w oparciu o pełen zakres informacji i nasze doświadczenie. Nie mamy też nic przeciwko temu, żeby klient sam zweryfikował naszą wiedzę i ofertę bezpośrednio w banku, dlatego że nie mamy narzuconych żadnych planów sprzedażowych dotyczących dodatkowych ubezpieczeń, prowizji czy też innych ukrytych kosztów.

Właśnie takie podejście i misja, wytworzyła pomysł stworzenia PCN - biura pośrednictwa nieruchomości, w którym klient nie traci bezzensownie pieniędzy, a zyskuje odpowiedzi na najbardziej istotne pytania oraz bezstronne doradztwo i wsparcie.

Nasza kultura pracy i zasady jej wykonywania zadziwią osoby, które miały do czynienia z innymi biurami i zapewne za jakiś czas zyskają grono naśladowników, jednak my będziemy zawsze o kilka kroków do przodu... dla klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Pomorskiego Centrum Nieruchomości.

 

PCN Samir Chibani

B. Krzywoustego 1/213, 84-300 Lębork
tel. 508342778
kom. 605993717

Partnerzy

Pomorskie Centrum Nieruchomości Samir Chibani
Nieruchomości: Lębork, Słupsk, Ustka, Łeba .